Příběhy ke skautskému slibu a zákonu

Jak pracovat se skautským slibem? Se zákonem? Jak rozvíjet a předávat hodnoty? Zkuste příběhy. Třeba tyhle od Edyho!

Příběhy ke skautskému slibu a zákonu jsou příběhy bez ukončení. Kluci a holky tak příběhy mohou uzavřít a obhájit. Knihu můžete zíksta v mnoha formách:

Jak získat?

Knihu můžete získat v mnoha formách:

• Tištěná publikace, kterou doporučujeme především na tábor (třeba na webu obchod.skaut.cz, ale mají ji i jinde)
  • Jako e-knihu (v mnoha elektronických knihkupectvích, třeba zde)
  • Jako PDF volně ke stažení (Edy ho zveřejnil v době pandemie pro širokou veřejnost zdarma)
  • Jako audioknihu – jak na youtubu, tak ke stažení

Jiří Zajíc – Edy

…je katolický pedagog, publicista a skaut. Byl mimo jiné dvakrát místopředsedou Rady České televize. V roce 2019 mu bylo uděleno nejvyšší skautské vyznamenání, Řád stříbrného vlka.

Doporučujeme pustit si i tenhle rozhovor Petra Ludwiga právě s Edym.

V den vydání tohoto textu má narozeniny, tak mu přejeme mnoho zdraví a děkujeme za vše. Není toho málo! 🎂