ŠTOFI

KRYŠTOF WAGNER

Narodil jsem se v Praze a živím se jako projektový manažer v menší digitální agentuře. Skautingu se věnuju od mala, v loňském roce jsme předali oddíl a aktuálně se naplno věnuji Oikosu. Nejlíp mi je v kotli na metalovém koncertě, potažmo na ochozech v Edenu – Sešívanej od narození, to si člověk nevybírá narození, to si člověk nevybírá.

moje nejlepší skautská vzpomínka:

Nic konkrétního vypíchnout nedokážu, ale obecně to budou vzpomínky spjaté s tábořištěm v Trojmezí, kam už dlouhé roky naše středisko jezdí a kde se nejlépe pozoruje noční obloha.

oblíbená hláška

„Cítíš-li strach, znamená to, že je třeba se něčeho bát, takže se máš na pozoru. Strach není nutno potlačovat, stačí mu nepodléhat. A poučit se z něj.“

Zaklínač VIII: Bouřková sezóna, Andrzej Sapkowski

Kde mne potkáte na Oikose?

Všude, kde se děje něco zajímavého. 🙂

V jakých oborech jsem silný v kramflecích?

Nejradši mám Metodiku a Plánování.

výslech:

Co zbožňuji:
Husí kůži navozenou z hudby.

Kde mě potkáte mimo Oikos?
Jak vám okopávám nohy v kotli.

V příštím životě budu:
Útočník SK Slavia Praha.

Co o mne nikdo neví?
Neumím pískat.

Kolik mám nepřečtených e-mailů?Rychle jsem projel svoje mailový schránky a bude to cca 25 000 nepřečtených e-mailů.

Moje oblíbená část kurzu je…
Oběd.