Oikos 2020 je tu!

Po roční pauze jsme zpět! A přihlašování spouštíme cobydup!

První kolo přihlášek je za námi. Přihlášení mají ještě čas do 9. ledna dodat kreativní úkol.

Veškeré detaily k ročníku 2020 se dozvíte na hlavní stránce. Pojďme se společně ale podívat, co musíte udělat, abychom vás mohli vzít na Oikos.

• Mějte reálný tým. Bereme 2-4 členné rady, které dohromady běžně vedou či povedou oddíl (ideálně jednu věkovou kategorii)
  • Nepromeškejte přihlašování. Spustíme ho v druhém prosincovém týdnu a poběží jen do 5. ledna 2020
  • Přihlašuje se každý účastník z týmu sám. Doporučujeme ani jednotlivé odpovědi spolu nekonzultovat
  • Součástí přihlášky je i kreativní část. V ní můžete téměř jakýmkoli způsobem (třeba videem, plakátem, prezentací,…) představit váš tým. Termín odevzdání kreativního úkolu je 9. ledna. Víc najdete po odevzdání přihlášky.
  • V první polovině ledna přihlášky projdeme, vyhodnotíme a co nejdříve dáme vědět. Přijaté budeme informovat o závazné přihlášce a platbě.
  • Účastníky nevybíráme dle rychlosti přihlášení, ale každý tým zvlášť posuzujeme. Proto přihláškám přisuzuj náležitou váhu. Ve výsledku může rozhodnout opravdu málo.

→ Zde lze vyplnit přihlášku na kurz ⭠

→ Tady mrkni na podmínky

→ Zde je víc o kreativním úkolu

• Můžu jet, když teď ještě nemám čekatelky?
    • Teoreticky ano. Budeme ale dávat přednost týmům, které čekatelky mají. V případě, že čekatelky mít nebudeš, můžeš si je splnit do začátku letního běhu.
  • Nerozumím ceně. Proč je pro někoho 3000, – a pro někoho 4500,-?
    • Základní cena je 3000,-. Vyšší cena je platná jen pro uchazeče bez čekatelek. Zkrátka proto, že Junák přispívá vůdcům na vůdcovský kurz, ale jen ve chvíli, kdy mají čekatelky. Pokud si uchazeč doplní ČZ do letní části, bude mu navýšená částka vrácena.
  • Mám už vůdcovky. Můžu jet stejně?
    • Můžeš. Jsme i týmový kurz a víme, že i tak vám může Oikos mnoho dát. Spolupráci si nastavíme individuálně, ale čekáme samozřejmě týmovou hru a proaktivnost.
  • Vedu primárně R&R. Je pro mne Oikos?
    • Spíš ne. Doporučujeme jet na kurz zaměřený přímo na vedení roverských kmenů Rovel.

Pokud máš další dotaz, neváhej a ozvi se na oikos@skaut.cz.