Víkend pro oddílové rady 2018

Víkend pro oddílové rady 2018

aneb týmový kurz na druhou

Pokaždé instruktoři od účastníků vyzvídají, jak to v tom jejich oddíle, který zůstal někde v paralelním vesmíru doma, vlastně vypadá.

Družiny, co jak fungují?

A rádce máte?

S tím hospodařením, to je super, že máte člověka.

Cože teda dělá Veverka, oddílovou rádkyni?

A taky se třeba dozvídají, že ta komunikace trošku drhne. Nebo že si nevědí rady s rádci. Chtěli by svou oddílovou radu nadchnout. Nejsou si jistí, jak jim vysvětlí všechno, co se na Oikosu dozvěděli.

Podnětů bylo prostě tolik, že jsme pro ně vytvořili speciální prostor – víkend pro oddílové rady. Na něm bude čas na vzdělávání, inspiraci, tmelení i vymýšlení. Na něm bude víc lidí než jen dva z oddílu – snad pět, možná sedm – vedoucích, rádců, hospodářů. Všech, kteří se chtějí před dalším skautským rokem nechat nakopnout (to zní sice divně, ale víte jak to myslíme).

A co dál?

Důležité informace

    • 19. – 21. října na základně v Čáslavi
    • cena 300 Kč
    • pro oddílové rady včetně rádců
  • přihlášky do 2. října níže

Kontakty

Přihláška